מלא/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ביה”ס הבינתחומי לחברה וקהילה |
עוד על ניהול ארגוני שירות M.A.
בואו להוביל חדשנות ניהולית!

סגל החוג

 •  
  אליהו ווינטראוב

  ד"ר אליהו ווינטראוב

  מרצה

  שעות קבלה:
  בתיאום מראש
 •  
  אמוץ פרלמן

  ד"ר אמוץ פרלמן

  מרצה

  ד"ר אמוץ פרלמן למד תואר ראשון, שני ושלישי במחלקה למדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון בנגב. במהלך לימודי הדוקטורט חקר למידת רצפים ואוטומטיות. במסגרת לימודי הפוסט דוקטורט במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת סוונסי (בריטניה) חקר מודלים ממוחשבים לחלוקת אובייקטים לקטגוריות ובדק מודל לסידור מוצרים בחנות כתנאי למציאתם המהירה. 

  בלימודיי פוסט דוקטורט נוספים במחלקה להנדסה אזרחית בטכניון בחיפה, חקר שימוש בסביבה מדומה וחקר את היכולת של מנהלי עבודה ועובדי בניין לזהות ולנהל סיכונים. בין היתר, עסק בהוראה והנחייה במחלקה לניהול באוניברסיטת בר אילן ובמסגרת זו חקר את איכות השירות של שירותי התחבורה ותיירות.  ד"ר פרלמן זכה בשבעה מענקי מחקר בפיקוחו כחוקר ראשי ובמסגרתם חקר את איכות השירות והיעילות של שירותי רווחה שונים הניתנים על ידי משרד הרווחה לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.  הצטרפותו של ד"ר פרלמן לסגל מרחיבה את האופי הרב תחומי של התוכנית בבחינת איכות השירות מנקודת המבט של הפסיכולוגיה הקוגניטיבית והחברתית.  

 •  
  בריאנה פרמינגר

  ד"ר בריאנה פרמינגר

  מרצה

  שעות קבלה:
  בתיאום מראש
 •  
  נועה שרוני

  נועה שרוני
  (M.B.A.)

  מרצה

  שעות קבלה:
  לפי תיאום מראש

  יועצת ניהולית ומאמנת בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בייעוץ ניהולי, ליווי מנהלים, אנשים וארגונים בתהליכי ניהול שינוי, תכנון ומימוש של פרוייקטים אסטרטגיים. 

  בעברה: מנהלת במספר תפקידים במטה אסטרטגי של בנק ויועצת ניהולית בחברת ייעוץ בינלאומית.

  מרצה בחוג לניהול ארגוני שירות. מוסמכת תואר שני במנהל עסקים במסלול M.B.A באוניברסיטת תל - אביב בהתמחויות בשיווק ובהתנהגות ארגונית; בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובתכנית הלימודים הכלליים במדעי הרוח באוניברסיטת תל - אביב.