הצעד הראשון בדרך להגשמת חלומות מתחיל כאן!

בוגרים   מרכז לניהול קריירה

בוגרים מספרים על המרכז

אבירן יחזקאל, בוגר החוג לפוליטיקה ותקשורת, התמחה בערוץ הכנסת

בזכות ההתמחות יש לי קורות חיים שנראים הרבה יותר טוב עם ניסיון תעסוקתי בתחום.

נירית לחמי, בוגרת החוג לפוליטיקה ותקשורת, התמחתה במטה הבחירות של משה כחלון

ההתמחות סייעה לי מאוד להבין את ההיבט הפרקטי של תחום הלימודים שבחרתי והכינה אותי לשלב התעסוקתי הבא. בעיקר נהניתי מאוד להכיר אנשים חדשים ולעבוד איתם.

מיכל בן חמו, סטודנטית בחוג למדעי המחשב, סטודנטית לרשתות תקשורת, חברת אינטל

לקראת סוף סמסטר ב' הפצתם משרה במייל לסטודנטים למדעי המחשב באינטל, והגשתם בשמי את קורות החיים שהעברתי. לאחר כמה ימים, חגית צלצלה כדי לשאול אותי אם ארצה שעבירי את קורות החיים שלי למשרה נוספת באינטל טרם הפצתו במייל. וכך קרה שהתמיינתי לשתי משרות במקביל, ובשניהם הגעתי לשלבים סופיים, כך שהייתה לי את האופציה לבחור בין שתי המשרות.

היחס שלכם היה נעים ואדיב, וגרמתם לי להאמין שהמכללה מספקת עזרה גדולה ומשמעותית במציאת עבודה, ולכן גם הגעתי למרכז לניהול קריירה על מנת להודות לכם באופן אישי.

אילון סבג, בוגר החוג לפוליטיקה ותקשורת, SEO) Search Engine Optimization) בחברת HAYDE קידום אתרים

ה-Networking של המרכז לניהול קריירה הוביל אותי למציאת המשרה שלי. המרכז קישר אותי לחברת-NRG שהעבירו את קורות החיים שלי לחברת Hayde שאליה התקבלתי כSEO שזה בדיוק מה שרציתי לעסוק בו (שיווק דיגיטלי) אז תודה רבה, אני ממש מעריך את זה!

אורן עגמי, סטודנט בחוג למדעי איכות הסביבה, המשרד להגנת הסביבה

ראיתי את הפרסום לעבודה במוקד של המשרד להגנת הסביבה בלוח המשרות של המרכז לניהול קריירה, שלחתי קו"ח וכשבועיים לאחר מכן, זומנתי לראיון והתבשרתי באותו היום שהתקבלתי. כשהתחלתי לעבוד במוקד הייתי בסוף הסמסטר הראשון בשנה א'. היום אני מתחיל שנה ג' ואחרונה ויכול להגיד שהלימודים בחוג מדעי בריאות הסביבה רלוונטיים מאוד לעבודה במשרד להגנת הסביבה בכלל ובמוקד בפרט.

דניאלה רדין, עורכת וידאו באתר החדשות NRG, בוגרת החוג לתקשורת צילומית

זו הפעם השנייה שמצאתי משרה דרך המרכז לניהול קריירה, והפעם כבוגרת החוג לתקשורת צילומית.
אני עוקבת יחסית בתדירות גבוהה אחר המשרות המתפרסמות באתר האינטרנט של המרכז, ואפשר להגיד שיש מבחר והתחדשות. אם כסטודנטית המרכז לניהול קריירה עזר לי, כיום כבוגרת, המרכז משמעותי לי אף יותר. בזכותו אני מקבלת קדימות על משרות רלוונטיות שלא הייתי מוצאת במקומות אחרים. בנוסף, המרכז התפתח משמעותית בשנתיים האחרונות ואני אשמח להיעזר בו גם בהמשך דרכי בעולם המדיה.

מעיין ראובן, משאבי אנוש, המרכז הירושלמי לבריאות הנפש, בוגרת החוג לניהול ארגוני שירות

במהלך לימודיי במכללה המרכז לניהול קריירה פרסם ושלח לנו הצעות עבודה מגוונות. ניגשתי לאחת מהמשרות אשר עסקה בתחום הלימודים שלי והתקבלתי למשרה שתחילה הייתה זמנית ועם הזמן הפכה לתפקיד קבוע. המרכז לניהול קריירה תרם לי מאוד, בלעדיהם לא הייתי מגיעה למקום העבודה הנוכחי שלי. אין ספק שהמרכז פועל למען הסטודנטים והבוגרים. תודה על היחס הנהדר והסיוע הרב.

נירית לחמי, עובדת בפורום המשפטי למען ישראל, בוגרת החוג לפוליטיקה ותקשורת 

ההתמחות סייעה לי מאוד להבין את ההיבט הפרקטי של תחום הלימודים שבחרתי ואין ספק שההתמחות השלימה לי את התמונה והכינה אותי לשלב התעסוקתי הבא, העבודה הנוכחית שלי.

אחמד פחאם, חוקר במכון חקר העור, מרכז מחקר ים- המלח והערבה, בוגר החוג לביוטכנולוגיה 2014

מרכז הקריירה עזר לי מאוד למצוא את העבודה שלי.הם דואגים כל הזמן להצלחת הסטודנטים. אחרי סיום התואר שלחו לי במייל הצעות עבודה ואני הגשתי את מועמדותי למשרה זו והתקבלתי. אני ממש מודה למרכז קריירה על כך שמצאתי עבודה שבה אוכל לפתח את הכישורים שלי ולבנות קריירה.

יפה זרביב, אופטיקה "משקפיים", בוגרת החוג לאופטומטריה 2015

המרכז ניהול לקריירה מציע עבודות מקצועיות בתחום הלימודים ונתן מענה נגיש ויעיל למציאת עבודה. המרכז מלווה אותנו גם אחרי התואר דבר שאינו ברור מאליו וזה בעיני מרשים ולא ברור מאליו. אני מאוד מעריכה את פועלכם.

סומייה אבו דיאב, "רכזת תעסוקה" של הג'וינט, החוג לניהול ניהול ארגוני שירות

עבודתי הנוכחית בתפקיד "רכזת תעסוקה" של הג'וינט הגיעה דרך המרכז בעזרתה של הרכזת לינה הייב, והיא העבודה הראשונה שלי בתחום לימודי- "ניהול משאבי אנוש". התקבלתי לתפקיד כסטודנטית. במרכז לניהול קריירה הרגשתי תמיד שיש לי מקום שאוכל לפנות אליו לא רק בנושא קריירה. כמו כן, פניתי למרכז כדי למצוא ארגון לטובת פרויקט הגמר שלי. ותודה לכל מי שעזר בהקמת המרכז.

מחמוד חירבאווי, רכז קשרי מעסיקים במרכז להכוון תעסוקתי במזרח ירושלים, החוג לניהול ארגוני שירות

ברצוני להודות למרכז לניהול קריירה ובמיוחד ללינה הייב על העזרה שנתנו לי. עכשיו אני עובד כרכז קשרי מעסיקים במרכז ההכוון התעסוקתי במזרח ירושלים. בתחילה השתתפתי בכמה סדנאות לכתיבת קורות חיים, השתלבות בשוק העבודה, הכנה לראיונות עבודה ודרכי חיפוש עבודה, לינה המליצה לי להגיש מועמדות, עברה איתי על קורות החיים, שלחה לי חומר הכנה לראיונות, נתנה טיפים, והמליצה למנהלת שלי עליי וכך התקבלתי לתפקיד, סדנאות אלו עזרו לי מאוד בתהליך הקבלה לעבודה ובהרחבת מיומנויותיי. אני שמח מאוד בתפקידי.

מוטי נחום, "אמירים בריאות וסביבה", בוגר מדעי בריאות הסביבה 2014

כבר במהלך הלימודים פניתי למרכז, שם הדריכו אותי איך לגשת למשרה ועזרו לי בבניית קורות החיים. המרכז מדי פעם שלח לי הצעות עבודה, וליווה אותי בתהליך הקבלה, בהבנת תנאי שכר וחוזים, תיאום ציפיות והמלצות ישירות למעסיקים. בזכות המרכז התקבלתי לשתי משרות, אשר באחת מהן אני עובד כעת. תודה רבה למרכז, אנשים נהדרים אשר עוזרים רבות לבוגרים.

שי מרגלית, מפתח אלגוריתמים ב"מובילאי", בוגר מדעי המחשב 2014

צוות המרכז לניהול קרירה עזר לי מאוד בתהליך מציאת העבודה עצמו והן בהכנות לתהליך. המרכז מציע הרצאות של חברות מקצועיות המסייעות מאוד בתהליך של מציאת עבודה, ועוזר בקישור ישיר למעסיקים עצמם - כל אלו הופכים את התהליך להרבה יותר פשוט וידידותי.

לשם שפר, יועץ סביבתי, בוגר החוג למדעי בריאות הסביבה 2014 

המרכז לניהול קריירה תרם רבות למציאת עבודתי. בתקופה בה הייתי עסוק בכתיבת עבודת הגמר ולא חיפשתי עבודה, נשלחה אליי הצעת עבודה מהמרכז, בה נכתב כי מחפשים עובד בתחום הסביבה. הגשתי מועמדות למשרה והתקבלתי אליה.

אירנה נרונוב, מפעילת מחשוב, אגף מחשוב וטכנולוגיה, בנק יהב, סטודנטית בחוג למדעי המחשב

דרך לוח המשרות של המרכז לניהול קריירה נחשפתי למשרה. המרכז לניהול קריירה מפרסם משרות שעונות על הצרכים שלי כסטודנטית הן של משרה בתחום, הן של גמישות בשעות ומשרה שאינה דורשת ניסיון קודם. דרך המרכז לניהול קריירה מצאתי את העבודה שרציתי.