מלא/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

על המכללה   אלפון סגל

אלפון סגל

 • סגל אקדמי / עוד על ניהול ארגוני שירות

 •  
  ליאור נעמתי שניידר
  ד"ר ליאור נעמתי שניידר
  מרצה
  שעות קבלה : 
  לפי תאום מראש

  ד"ר ליאור נעמתי שניידר בעלת הכשרה רב תחומית תוך שילוב תחומי ניהול, ארגוני שירות ומערכת הבריאות בארץ.

  • תואר שלישי PhD בתחומי שיווק וניהול מערכות בריאות מבית ספר לרפואה, הדסה עין כרם החל משנת 2012. 
  • תואר שני  MSc במנהל עסקים ומדעים, ניהול וטכנולוגיה, בית ספר למנהל עסקים, עם התמחות בשיווק באוניברסיטה העברית  בירושלים 2000. 
  • תואר ראשון  BScמדעי הרפואה, האוניברסיטה העברית, ביה"ס לרפואה, עין-כרם, ירושלים 1997.  

  במסגרת מחקריה האקדמיים ערכה מחקרים מקיפים בתחומים של ניהול ושיווק בארגוני שירות ובריאות. מחקרים אלה התמקדו בבתי החולים הציבוריים  כארגוני שירות והתאמתם לסביבתם המשתנה בעקבות הרפורמות בשוק הבריאות בין השאר מומנו על ידי המכון הלאומי לחקר שירותי הבריאות ומדיניות הבריאות והתבצעו בבית ספר לרפואה.

  במהלך השנים צברה ד"ר נעמתי שניידר אינסוף שעות שטח, העוסקות בתצפיות, איסוף נתונים, ומחקר כמותי ואיכותני כמו גם בניהול הלכה למעשה של ארגונים גדולים דוגמת בתי חולים, מרפאות  ומרפאות פרטיות. כמו כן עוסקת כיועצת חיצונית ומנהלת פרויקטים של הקמה ותפעול מרפאות וארגוני בריאות. כל זאת תוך הכרות עם העולם העסקי, ארגוני שירות בכלל ושירותי הבריאות בפרט.    

  ד"ר נעמתי שניידר הינה  בעלת תעודת הוראה  משנת  2002 וניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחומי ההוראה , פיתוח תכניות לימודים, ניהול מערכי שיעור והרצאות ולימודי מצוינות בתחומי מדעים, מנהל עסקים, כלכלה ושיווק, במסגרות שונות ובהן האוניברסיטה העברית, מרכז למצוינות בלמונטה, מנהל חינוך ירושלים ומשרד החינוך בתחומי כלכלה ומנהל עסקים. 

  מרצה פעילה במכללת הדסה בחוג לניהול ארגוני שירות החל משנת 2013.