על המכללה   אלפון סגל

אלפון סגל

 • סגל אקדמי / אופטומטריה

 •  
  יונתן לוין
  ד"ר יונתן לוין
  (Dr.)
  מרצה בכיר

  ד"ר יונתן לוין (M.A, B.A)
  מרצה בכיר ומנחה במרפאות

  ד"ר יונתן לוין הוא רופא עיניים עם תת-מומחיות ברשתית רפואית. לאחר לימודי התואר הראשון Princeton University, קיבל ד"ר לוין את הכשרתו הרפואית ואת התמחותו ברפואת עיניים ב Albert Einstein College of Medicine (AECOM) בניו יורק. לאחר התמחות סיים ד"ר לוין מלגה ברשתית רפואית בבית החולים NYU / Bellevue ד"ר לוין היה מנהל תכנית המתמחים למחלקת עיניים בבית החולים Bronxcare משנת 2011 ועד 2016 וזכה בפרס ההוראה בפקולטה פעמיים בעשר שנותיו במחלקה.

  לד"ר לוין יש אינטרס ספציפי בתחום Telemedicine, ובמיוחד בדרכים בהן הרפואה יכולה להפחית את הפערים בתחום הבריאות ביישובים עירוניים לא מוערכים. הוא עובד מרחוק בבית החולים Bronxcare בניו יורק ומפנח צילומי רשתית סוכרתית , וגם מפנח צילומים לניסויים בטיפול קליני בבצקת מקולרית סוכרתית וניוון מקולרי בגיל. בנוסף להוראה ב- HAC הוא מקבל פציינטים עבור מכבי מאוחדת וכללית.

  ד"ר לוין מדריך במרפאת רפרקציה ומלמד את הסטודנטים כיצד לבצע בדיקות בריאות עיניים. בנוסף הוא מנהל הקורס אנטומיה אוקולרית בחוג למדעי האופטומטריה. הוא חבר ה- American Academy of Ophthalmology וה American Society of Retina Specialists.

  יצירת קשר

  jonathanle@edu.hac.ac.il