מלא/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

על המכללה   אלפון סגל

אלפון סגל

 • סגל אקדמי / עוד על פוליטיקה ותקשורת

 •  
  אסתר לופטין
  אסתר לופטין
  מרצה

  ד"ר לופטין הנה מומחית לענייני אירופה ויחסי ישראל-אירופה. היא בעלת ידע עשיר ונסיון רב בתחום וכיהנה בין השנים 2013-2019 כראש המרכז ללימודי אירופה במרכז הבינתחומי הרצליה. את לימודי הדוקטורט סיימה בהצלחה באוניברסיטת מינכן ב- 2004.

  בין השנים 2005-2010 לימדה באוניברסיטת ג'ורג וושינגטון בארה"ב על חברה ופוליטיקה של מדינות אירופה השונות ושימשה במקביל כעמיתת מחקר במכון להגירה בינ"ל של אוניברסיטת ג'ורגטאון בין השנים 2005-2007. באותם שנים,אף שימשה כעמיתת מחקר ב- "German Marshall Fund",שם נתנה שירותי יעוץ אסטרטגי בנושאי ביטחון והגירה.

  ד"ר לופטין מכהנת כיום כחברת דריקטוריון בקרן "העתיד ישראל גרמניה" המעניקה מלגות למיזמים משותפים בין סטודנטים ישראלים לגרמנים, בתחומים שונים לרבות תקשורת ויזמות. ב-2017 היא אף הוזמנה על ידי משרד החוץ הגרמני לשמש כמשקיפה בבחירות הכלליות של גרמניה. היא גם חברה כשותפה מובילה בתכנית "COST"- European Cooperation in Science  and Technologyשל האיחוד האירופי בנושא אינטגרציה ושילוב של אוכלוסיות המהגרים השונות בחברה האירופית. 

  ד"ר לופטין שימשה כמרצה אורחת באוניברסיטת סיינס פו בצרפת ובאוניברסיטת ברלין למשפט וכלכלה. כמו כן, היא מרבה להתראיין בתקשורת הבינלאומית והישראלית בנושאי אקטואליה אירופית כגון: יחסי ישראל- אירופה, משבר הפליטיםוהשפעותיו על מדיניות הפנים והחוץ של אירופה, עליית הימין הקיצוני באירופה ועוד.