על המכללה   אלפון סגל

אלפון סגל

 • סגל אקדמי / הפרעות בתקשורת

 •  
  אנה לנדסמן
  ד"ר אנה לנדסמן
  (Ph.D.)
  מרצה

  ד"ר אנה לנדסמן, PhD,  בפיזיולוגיה של האדם. 

  את לימודיה האקדמיים החלה ד"ר לנסמן באוקראינה בתור סטודנטית לרפואה באקדמיה מדינית לרפואה. עם עלייתה לארץ ב-1990 המשיכה בלימודי תואר שני בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית. את התואר סיימה בתחום של אנדוקרינולוגיה. המשיכה בלימודי תואר שלישי במחלקה לפיזיולוגיה של האדם, בבית הספר לרפואה, של האוניברסיטה העברית. את הפוסט דוקטורט ביצעה במחלקה לנפרולוגיה של מרכז הרפואי הדסה עין כרם. בהמשך נהלה מעבדת מחקר במחלקה האונקולוגית בבית החולים הדסה עין כרם. 

  במקביל ללימודיה (מ-1997) החלה ד"ר לנסמן לעסוק בהוראה. מאז ועד היום לימדה מאות רבות של סטודנטים במוסדות אקדמיים שונים בארץ. 

  מאז 2007 עובדת כמרצה במרכז האקדמי לב . במקביל, במשך יותר מעשור מלמדת במכללה האקדמית הדסה,  קורסים שונים בתחום של אנטומיה ופיזיולוגיה של האדם בחוגים שונים של המכללה, כמו הפרעות בתקשורת, מעבדה רפואית, ביוטכנולוגיה, ואופטומטריה.

  יחד עם ההוראה ד"ר לנסמן עוסקת במחקר. היא הקימה את  מעבדת המחקר הביולוגי במרכז האקדמי לב. וחוקרת תהליכים מולקולריים וגנטיים העומדים בבסיס דיכאון לאחר לידה. בנוסף, קבוצת המחקר תחת ניהולה מנסה לפתח שיטת טיפול סלקטיבי נגד סרטן בעזרת שיטות של הנדסה גנטית. 

  אנה לנדסמן ב- Google Scholar