מלא/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

על המכללה   אלפון סגל

אלפון סגל

 • סגל אקדמי / עוד על ניהול ארגוני שירות

 •  
  יורם חזן
  ד"ר יורם חזן
  (Ph.D.)
  מרצה
  שעות קבלה : 
  לפי תאום מראש

  ליורם חזן השכלה וניסיון רב תחומיים. הוא לימד ומלמד קורסים מגוונים בניהול, מלמד ומרכז את האנגלית במכינות בהדסה ומלמד גם במכללת עזריאלי ובבצלאל. בעבר הוא גם לימד בחוג לפוליטיקה ותקשורת. 

  יורם סיים תואר ראשון בספרות אנגלית ותואר שני בחינוך עם תעודת הוראה באוניברסיטת ת"א. את הדוקטורט הוא קיבל מהטכניון כאשר שילב בין מדעי המחשב ותהליכי למידה לביצוע יעילים בסביבות עתירות מידע. במהלך הלימודים יורם לימד במכללות, הקים מחלקה להוראת אנגלית, לימד מגוון קורסים ואף כתב קורסים ותוכניות לימוד. בין המקומות ניתן למצוא מכללות שונות, האוניברסיטה הפתוחה, התעשייה האווירית ועוד. עם סיום הדוקטורט ולאחר פרסום אמר בתחום עבודת הדוקטורט ביחד עם המנחה שלו, יורם בילה כמה שנים בהייטק כעובד חברות הזנק וכעצמאי. בעבודתו הוא חיבר בין תכנון ממשקי משתמש, שיווק והדרכה תוך ניסיון תמידי לייעל את תהליכי הלמידה והביצוע. במהלך העבודה הוא נתן הרצאות בכנסים כגון Mobile Internet בפריז, שם זכה גם בפרס ההרצאה המעניינת ביותר. כעובד עצמאי, ובמהלך פרויקט שיזם, הוא ייעל את עבודת מחלקת התמיכה של חברת תקשורת מובילה, חברה זכתה בפרס השירות במשך כמה שנים.  

  לאחר כמה שנים בהייטק, יורם הקים מרכז למידה ייחודי שנתן שעורים, תמיכה ועזרה לתלמידים ולאנשי עסקים בקשת רחבה של נושאים, ממיומנויות למידה ושעורים פרטיים במקצועות שונות ועד לשעורי תקשורת באנגלית לאנשי עסקים ובכלל זה עמידה מול קהל וכתיבת הצעות לפרויקטים שונים. 

  יורם מוצא בלמידה לשם הלמידה עניין רב. מעבר לתחומים המקצועיים, הוא עוסק במוזיקה ובענפים שונים של אומנות, אוהב היסטוריה, פסיכולוגיה ופילוסופיה, מטייל הרבה ועוד. הוא אף בעל תעודה להוראת יוגה, אותה קיבל בהודו. בשעורים, מעבר לתכנים, הוא מנסה להעביר את ההנאה שבסקרנות, בלמידה ובידע לסטודנטים כמו גם את השאיפה למצוינות ויעילות בלימודים ובעבודה.  

   

  dr.yoramhazan@gmail.com