מלא/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

על המכללה   אלפון סגל

אלפון סגל

 • סגל אקדמי / עוד על הפרעות בתקשורת

 •  
  שרי לוטם
  שרי לוטם
  (M.A.)
  מרצה בכירה

  שרי לוטם היא קלינאית תקשורת וחברת סגל בחוג להפרעות בתקשורת במכללה האקדמית הדסה ומי שהייתה שותפה מרכזית בייסודו בשנת 2000. שרי סיימה את לימודי התואר הראשון (1986) ואת לימודי התואר השני (1989) בהצטיינות יתרה בחוג להפרעות בתקשורת באוניברסיטת תל אביב. היא מרצה בחוג להפרעות בתקשורת במכללה האקדמית הדסה, בקורסי אבחון וטיפול בהפרעות קול והתנסות קלינית באודיולוגיה (שנים א',ב' וג'). בנוסף היא מרכזת את ההתנסות הקלינית באודיולוגיה (שנה ב') ומשמשת כיועצת אקדמית בחוג.

  שרי ערכה בשיתוף עם שי צורדקר אף הוא קלינאי תקשורת בסגל החוג (ובוגר החוג) מחקר בנושא שכיחות הפרעות קול אצל מורים בישראל, כמו כן פירסמה מחקרים על השלכות של הפרעות קול רגשיות ופונקציונאליות על חייהם של מטופלים.

  בנוסף לעבודתה כמרצה בחוג להפרעות בתקשורת של המכלל האקדמית הדסה, שרי היא קלינאית פעילה (מעל 30 שנה) בתחום האודיולוגיה ואחראית על תחום האבחון והטיפול בהפרעות קול, במכון לאודיולוגיה והפרעות בתקשורת בבית חולים הדסה עין כרם. היא בעלת מוניטין ושם לאומי כמומחית בתחום האיבחון והטיפול בהפרעות קול בכלל ובהפרעות קול על רקע רגשי בפרט. כתבות על פועלה וטיפולים מקצועיים אשר ערכה, פורסמו בשנים האחרונות באתר Ynet:

  בפייסבוק https://www.facebook.com/154944954594260/posts/2716056388483091?sfns=mo

  ובמספר תוכניות בערוצי הטלוויזיה והמדיה:

  שרי מוזמנת, לעיתים קרובות, כמרצה אורחת למוסדות שונים ולכנסים מקצועיים לשם העשרת הידע המקצועי של קלינאי תקשורת רבים בתחומי מומחיותה.