הצעד הראשון בדרך להגשמת חלומות מתחיל כאן!

על המכללה   גלריות
< חזרה לרשימה

TRAVEL MAKER | שיר קורנבלום

07/19
 

הנוודות הדיגיטלית היא מגמה צומחת בעולם העבודה החדש. כשיותר ויותר מקצועות הופכים להיות דיגיטליים ובמקביל מקצועות חדשים בעוולם הדיגיטל נולדים, האפשרות לעבוד מכל מקום בעולם נעשית פשוטה מאי פעם. נוף המשרד משתנה בכל יום, היכרות עם אנשים ותרבויות חדשים וטיולים במקומות היפים בעולם- אלו חייו של הנווד הדיגיטלי. זאת לצד תנועה מתמדת, פרידות רבות ותחושת בדידות המלווים את המסע.

לאורח החיים המיוחד של הנוודים יש צרכים שונים עליהם ה-travel maker יודע לענות. המערכת המשלימה כוללת אפליקציה ויחידות אחסון מודולריות.

באמצעות האפליקציה יכולים הנוודים לתקשר זה עם זה, לייעץ, להמליץ וע"י כך לחזק את תחושת הזהות והשייכות שלהם וכן לצמצם את תחושת הבדידות. בנוסף ניתן יהיה לקבל מידע על החקיקה והדרישות במדינות השונות, להזמין יחידות אחסון נוספות, ולקבל מיקום חי של היחידות בgps

יחידות האחסון הן מודולריות וניתנות להרכבה באופן המתאים לצרכים האישיים של כל נווד. במקביל במהלך היום יכול הנווד להתאים את התיק לסדר היום המשתנה. כל יחידה אופיינה לצרכים המשתנים, בבחירת הפונקציות הצבעוניות והחומרים. 

הגרפיקה על גבי המוצר לקוחה מסימון מסלולי הטיסה והשילוט בנמלי התעופה, ובמקביל משמשת כהכוונה של המשתמש באופן פירוק והרכבת המוצר.