מלא/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

על המכללה   כל מה שקורה

נקודת מפגש 2 | מפגש עם מנכ"לית המועצה לשלום הילד

06/11/19 , 13:00 - 12:00 | אולם גלר (1700), בניין הלמסלי | עוד על תקשורת צילומית

המועצה לשלום הילד בחזית המאבק לקידום זכויות ילדים: על מהלכים רב מימדיים לשינוי חברתי ועל יחסי הגומלין שבין שינוי תודעה ושינוי מדיניות

מפגש עם עו"ד ורד וינדמן | מנכ"לית, המועצה לשלום הילד

כחלק מתפיסת העולם החברתית של החוג לתקשורת צילומית, יתקיימו במסגרת הסמסטר מפגשים אשר יעסקו בנושאים ערכיים, המאפיינים את רוח החוג ואת המסע המחקרי שעוברים הסטודנטים אל תערוכת הבוגרים בסוף השנה. הערך שילווה את הסטודנטים השנה הוא שלום הילד. עמותת שלום הילד תלווה את המסע הזה.

המועצה לשלום הילד הוקמה לפני 30 שנים ומהווה עמותה עצמאית המשמשת כגוך סנגור למען זכויות הילדים בישראל. המועצה פועלת על מנת לקדם ולשפר את שלומו של הילד בישראל, רווחתו וזכויותיו. ילדים מהווים שליש מהאוכלוסיה בישראל והם קבוצת מיעוט מוחלשת בחברה, שאין לה את הכוח הפוליטי והחברתי לשנות את מצבה ולהביע את דעתה ורצונה. ההתבוננות דרך הפריזמה של נושא הילד בישראל מאפשרת צבירת כלים להתבוננות על כל אחד אחר בחברה המורכבת בישראל.

ע"ו ורד וינדמן היא מנכ"לית המועצה לשלום הילד. בעלת תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובוגרת תכנית פולברייט-יוברט האמפרי, בפקולטה למשפטים באוניברסיטת מיניסוטה בארה"ב.

ילדים במחנה פליטים ביוון. צילום: יגור גוטין. התמונה צולמה במסגרת מסע של סטודנטים מהחוג ליוון, בעקבות מחנות הפליטים החדשים