על המכללה   כל מה שקורה

קפה אקדמי עם ד"ר קרן מזוז

03/07/19 , 20:15 - 19:15 | האודיטוריום החדש (0311) | ניהול ארגוני שירות M.A.

המכללה האקדמית הדסה מזמינה אתכם לקפה אקדמי עם ד"ר קרן מזוז, ראשת התכנית לניהול ארגוני שירות MA. במהלך המפגש נדון בתפקידו של מנהל במאה ה- 21, בחברות אשר דורשות מגוון רב של כישורים כמו יצירתיות, גמישות ניהולית, יכולות אסטרטגיות, ניהול צוותים מרחוק ועוד. נציג על קצה המזלג נושאים כמו חדשנות ניהולית וטכנולוגית, כלכלה שיתופית, אתיקה, יזמות ועוד.

מסלול התואר השני בניהול ארגוני שירות מיועד לבוגרי תואר ראשון בתחומים של ניהול ומנהל עסקים, לבוגרי תואר ראשון במדעי החברה (כלכלה, מדיניות ציבורית, ממשל) ובוגרי תואר ראשון במקצועות מדעיים המבקשים להתמקצע בסוגיות וכלי ניהול.

תוכנית הלימודים לתואר שני בניהול ארגוני שירות מציעה קורסים מגוונים כדוגמת חדשנות בארגוני שירות, כלכלה מתקדמת מאקרו ומיקרו, תכנון וניהול אסטרטגי של שירות, שיווק בינלאומי וסחר אלקטרוני, ניהול עיר ועירייה, קיימות כמנוע לניהול השירות, מנגנונים לשירות עצמי בעידן של צריכה המונית, ניתוח דוחות כספיים, כלכלה בעולם הגלובלי, מערכות מידע למנהלים, ארגון ה-OECD, שירות במגזר הציבורי, הסטארט-אפ הישראלי - מרעיון להנפקה בורסאית ועוד.

ד"ר קרן מזוז היא ראשת התכנית למסלול ה- MA בחוג לניהול ארגוני שירות. היא עוסקת שנים רבות במחקר אקדמי ויישומי ופיתוח חדשות בשירות עם ארגוני שירות בארץ ובעולם כמו צ'ק פוינט, מיקרוסופט ועוד.

לקריאה נוספת על מסלול ה- MA בחוג לניהול ארגוני שירות
להזמנה לקפה אקדמי עם ד"ר קרן מזוז (גרסה להדפסה)