על המכללה   כל מה שקורה

"הצלחה כדרך חיים"- הרצאה של פרופ' יורם יובל במכללה

06/09/2018 | חזן רמי

זו השנה השנייה ברציפות שהתקיים במכללה האקדמית הדסה אירוע מיוחד לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית, במסגרתו נפגשו סטודנטים שעתידים ללמוד עם ראשי החוגים השונים, אגודת הסטודנטים, עם סטודנטים ובוגרים ועם יועצי הלימודים.

האירוע כולו נעשה כחלק מסדרת אירועים שמטרתם לחשוף בפני הסטודנטים החדשים את הצפוי להם בשנים הקרובות באקדמיה וכן להעניק להם את המידע המלא וטעימה מהחוויה.

במרכז האירוע התקיימה הרצאתו של פרופ' יורם יובל על הצלחה, על הדרכים להגיע אליה, והוא אף הציע מדריך שימושי למי שרוצה להצליח יותר במה שחשוב לו.

פרופ' יורם יובל הוא מרצה, פסיכיאטר וחוקר מוח. יובל הגיש את תוכנית הטלויזיה "שיחת נפש" בה השתתפו ידוענים רבים. בנוסף, יובל מלמד בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר סגל באגף לרפואת המוח בבית החולים הדסה עין כרם.

פרופ' ברטולד פרידלנדר, נשיא המכללה האקדמית הדסה מסביר: "בעיניי, הצלחה נמדדת באופן שבו הפרט מממש את הפוטנציאל האישי שטמון בו ללא קשר לנקודת הפתיחה שלו. זה התפקיד שלנו כמוסד אקדמי, לסייע לסטודנטים שלנו לצלוח את הדרך האקדמית ולרכוש השכלה שתאפשר להם להתפתח מקצועית בשוק העבודה לטווח ארוך".

לצפייה בקטע מתוך ההרצאה של פרופ' יורם יובל
לצפייה בתמונות נוספות מהאירוע ומההרצאה - בדף הפייסבוק
לקריאת כתבה שפורסמה בעיתון "ידיעות ירושלים" (7.9.2018)
לקריאת כתבה שפורסמה בעיתון "מצב הרוח" (7.9.2018)

פרופ' יורם יובל בהרצאה במכללה. צילום: שחר רגב