על המכללה   כל מה שקורה

טקס הבוגרים 2019

02/07/2019 | רמי חזן

590 בוגרי המכללה האקדמית הדסה קיבלו את תעודות הסיום שלהם בטקס חלוקת תארים חגיגי שקיימה המכללה בכיכר ספרא במעמד ראש העיר ירושלים, משה ליאון.

מתוך נאומו של ראש העיר, מר משה ליאון: "למכללה האקדמית הדסה יש חלק בלתי נפרד ומשמעותי מההשכלה הגבוהה בירושלים. המכללה מסייעת לסטודנטים שלה להשתלב בחברה הירושלמית, מעודדת אותם לתרום לירושלים. יישר כוח חזק לעומדים בראש המערכת ולסגל האקדמי והמקצועי שעושים ככל שביכולתם לגרום לכך שהסטודנטים שלומדים במכללה ייצאו לא רק עם תעודה אקדמית, אלא גם עם חינוך טוב ואהבה לירושלים".

מתוך נאומו של פרופ' ברטולד פרידלנדר, נשיא המכללה האקדמית הדסה: "כשהתחלתי את תפקידי כנשיא המכללה, שאלו אותי, מתי נגיע ל-3000 סטודנטים? היום, כבר הגענו ל-4000. הצמיחה שלנו כמובן לא באה לידי ביטוי רק במספר הסטודנטים. שדרגנו את תשתיות המכללה, חנכנו בניין חדש ופתחנו חוגי לימוד חדשים. איש יקר לליבי תמיד אמר לי שהחיים הם חלון של הזדמנויות אתה עומד מול החלון ומי שחכם, רואה את ההזדמנות הנכונה עוברת, מוציא את היד ותופס אותה. אתם תפסתם את ההזדמנות ובאתם אלינו לרכוש השכלה. את הדרך שלכם להתקדם, התחלתם אצלנו לפני מספר שנים אך היא לא הסתיימה. השתמשו בלימודים שלכם פה כמנוף להמשך הדרך, כל אחד עם האופי שלו ועם החלומות שלו. לחלום זו לא אופציה, זו חובה, כי רק השמים הם הגבול".

המכללה מברכת את בוגריה ומאחלת להם הצלחה רבה בהמשך דרכם!

לקריאת כתבה על טקס הבוגרים בעיתון "כל העיר"
לקריאת כתבה על טקס הבוגרים בעיתון "בשבע" (27.6.2019)
לקריאת כתבה על טקס הבוגרים בעיתון "מצב הרוח" (28.6.2019)
לדף הפייסבוק של המכללה האקדמית הדסה
לכל התמונות מטקס הבוגרים 2019 של המכללה האקדמית הדסה