מלא/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

על המכללה   כל מה שקורה

ספר חדש לד"ר דריה מעוז

22/05/2019 | רמי חזן | עוד על מדעי ההתנהגות | עוד על ניהול ארגוני שירות | עוד על ניהול ארגוני שירות M.A.

ד"ר דריה מעוז. צילום: ליאור מזרחיברכות לד"ר דריה מעוז, מרצה בחוג למדעי ההתנהגות ובחוג לניהול ארגוני שירות במכללה, על ספרה החדש שראה אור בשבועות האחרונים. הספר, "אמנות הזוגיות", אשר נכתב בשיתוף עם פרופ' עמי שקד ופרופ' עמירם רביב, הוא ספר עיון המבוסס על מחקר מקיף שערכה מעוז עם שני עמיתיה בדבר הסוד לנישואים ארוכים. בספר ניתן למצוא שלל תובנות ועצות מעשיות להתנהלות זוגית חיובית, בריאה ועמידה, מתוך אמונה שזוגיות טובה ומספקת היא מפתח לאיכות חיים ולרווחה נפשית. בספר ניתן למצוא בין השאר שאלון להערכת טיב הזוגיות.

מתוך גב כריכת הספר:

שלושה מומחים ידועי־שם יצאו לחפש תשובה לשאלה באמצעות מחקר מרתק המבוסס על כמאתיים ראיונות עומק עם נשים וגברים וסקירה וניתוח של הספרות המחקרית בתחום הזוגיות. התוצאה היא אמנות הזוגיות, ספר שמיועד ליחידים ולזוגות, לרווקים שמבקשים לעצמם זוגיות יציבה, לזוגות צעירים שרוצים להתחיל את הקשר ברגל ימין, לזוגות ותיקים ששואפים לשפר ולהעמיק את הזוגיות, וגם לאנשי מקצוע וסטודנטים בתחומי מדעי ההתנהגות ובריאות הנפש.

דוקטור דריה מעוז, פרופסור עמי שקד ופרופסור עמירם רביב - חוקרים, מטפלים ומרצים בתחום הזוגיות - מביאים בספרם המקיף תובנות ועצות מעשיות להתנהלות זוגית חיובית, בריאה ועמידה, מתוך אמונה שזוגיות טובה ומספקת היא מפתח לאיכות חיים ולרווחה נפשית.

הספר ראה אור בהוצאת כנרת זמורה-ביתן.

לצפיה בראיון עם ד"ר דריה מעוז על ספרה החדש (יו טיוב)
לקריאת כתבה על שאלון הזוגיות מתוך הספר באתר "מאקו"

אמנות הזוגיות - כריכת הספר