מלא/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

על המכללה   כל מה שקורה

מסע צילום תש"ף של החוג לתקשורת צילומית

12/02/2020 | תקשורת צילומית

מידי שנה, יוצא החוג לתקשורת צילומית למסע צילום בן יומיים ברחבי הארץ. מסעות הצילום הם מסגרת ייחודית, יוצאת דופן, המאפשרת יציאה אל מקום אחר, נוף אחר, אווירה אחרת. המסע מאפשר לסטודנטים למידה אחרת, שאילת שאלות חדשות והתוודעות אל רעיונות, מקומות ואנשים שרובם לא מכירים ולא פוגשים ביום יום.

השנה בחר החוג לחקור את ארץ נפתלי והשומרון. הסטודנטים והסגל המלווה ביקרו ביישובים נווה צוף, כוכב השחר, עפרה, הר גריזים, כפר השומרונים, הר ברכה וחוות גלעד. בכל מקום הם התוודעו למפעלי היישוב, הסיפורים, הנפשות הפועלות והגיבורים של המקום.

מבין האנשים שנפגשו עם הסטודנטים היו אביגיל בן נון, שורדת שואה עם סיפור מעורר השראה על החיים, ביקור במפעל "סבונטו" - מפעל סבונים המייצר מקום עבודה לבעלי צרכים מיוחדים, מפגש עם יעקב שרביט, אמן ויטראז' ומטפל באמצעות דבורים ביקור בסטודיו בר של ברוך גרינברג, בוגר החוג, ביישוב עפרה, מפגש עם שחר כהן, בוגר החוג שסיפר על חוויותיו כצלם טבע ביקור בחוות גלעד ומפגש עם יעל, אישתו של הרב רזיאל גלעד שנרצח בדרכו ליישוב.

איציק לרנר, מרצה בחוג ויוצר סדרות וסרטי דוקו ביניהם: "מעברים" , "שליחי האל" "דם קדוש" ועוד, התלווה למסע, שיתף אותנו במהלך יצירת סרטיו, איך ניגש לצילומים, ופתח את העיניים והלב. הוא הנחה את הסטודנטים איך להתבונן ולגשת למקומות עם רגישות פוליטית וקיומית.

צילומים - הסטודנטים בחוג לתקשורת צילומית : תמר אונגר, דקל אשר, בדור ג'בארה, דיאנה שפרהר, דן חפץ, הגר עמיבר, מאי משה, מידן מור אלון, נועם בלין, עדי דר אוחיון, רואסי אבו רמילה.

לדף הבית של החוג לתקשורת צילומית
לעדכונים שוטפים - דף הפייסבוק של החוג לתקשורת צילומית