הצעד הראשון בדרך להגשמת חלומות מתחיל כאן!

על המכללה   כל מה שקורה

ברכות לסנואו על סרטו "יין קדוש" שישתתף בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בסונומה, קליפורניה

21/03/2021 | תקשורת צילומית

הסרט ״יין קדוש״ - סרטו הדוקומנטרי העצמאי באורך מלא בביומו של רון (סנואו) שי, מרצה בחוג לתקשורת צילומית במכללה, יופיע בפרמיירה עולמית בפסטיבל הסרטים הבינלאומי סונומה בקליפורניה. סרטו של סנואו עוסק בסיפור היין הישראלי.

במהלך הסרט, ייננים מספרים את סיפור היין הישראלי והאתגרים שאיתם הם מתמודדים, רק כדי לגלות שיש כח פנימי בינהם, המכשיל את הצלחת היינות המשובחים שלהם בעולם. כשהעולם החדש מתמזג עם מסורת עתיקה, שום דבר לא קדוש.

רון (SNOW) שי"יין קדוש" הוא סרט דוקומנטרי באורך מלא, המציג יין ישראלי דרך הסתכלות פנימית חושפנית של הייננים העושים אותו והתרבות, אותה אולי יצטרכו לסכל. סיפורו של היין הישראלי עשיר בהיסטוריה קדומה ומסורת עתיקה ומתחיל במזרח הים התיכון, המקור לתרבות היין העולמית. בתקופה המודרנית, תעשייה שלמה הפכה שבוייה לשורשיה העמוקים ולמורשת התרבותית. כשהייננים נאבקים ליצור תרבות יין חדשה, הם חושפים כח פנימי בניהם, המסבך את מלאכתם עם הגבלים בלתי נתפסים ובאותו זמן, מכשיל את הצלחת היינות המשובחים שלהם בעולם. 

על היוצר

סנואו עובד על סרטים, פרסומות ומיוזיק וידאו מעל 20 שנה ומרצה לעשיית סרטים במכללות אקדמיות מעל 15 שנה.
הוא הקים את סנואודרם אודיו ויז׳ואל ב-2004, בית הפקות סרטים עצמאי אשר בבעלותו. לאחרונה פיתח וביים סדרה מקורית לטלוויזיה האמריקאית בשם: Cutting Edge MD המשודרת באמזון פריים. ב"יין קדוש" סנואו משלב קולנוע דוקומטרי עם סיגנונו הסינמטי וקצב יוצא דופן.

השנה, פסטיבל הסרטים בסונומה מתקיים אונליין וניתן לרכוש כרטיסים ולצפות בסרט מכל מקום בעולם! הפרמיירה העולמית של "יין קדוש" תהיה ב- 25 למרץ, 2021.

צפייה בטריילר של "יין קדוש"
רכישת כרטיסים ל"יין קדוש"
 דף הפייסבוק של הסרט
 עמוד האינסטגרם של SNOW
 עמוד הטוויטר של הסרט