הצעד הראשון בדרך להגשמת חלומות מתחיל כאן!

על המכללה   כל מה שקורה

מסע צילום 2021: אילת, דיוקן של עיר - סיפור מסע

29/06/2021 | תקשורת צילומית

אחרי שנה של ניתוק וריחוק חברתי, החוג לתקשורת צילומית יצא למסע הצילום השנתי שלו. שנים א' וב', מרצים אנשי סגל ומדריכים הרחיקו עד אילת למסע צילומי המוקדש כולו ליוסי נחמיאס, מרצה אהוב ויקר שהלך לעולמו לפני כארבע שנים. יוסי היה צלם ייחודי, מומחה במורשת הארץ ועולמות הצמחייה והחי בה.

מעט מהווי מסע הצילום (צילום: עדי דאר)

את המסע התחלנו בסיור והכרת העיר בשעת הזהב, השכונות, הנמל והתצפיות שמספרות את סיפורה, הגענו למוזיאון אילת שסגר לנו את הגזרה ההיסטורית על העיר.

בהנחיית יורם רשף, קובי אוחיון, יובל טבול, דורון אלטרץ ומשה קן וצוות ההדרכה: שאול, מתן, איתן ועדי, התפרשנו ברחבי העיר הדרומית אילת לשלושה ימים של צילומים וגיבוש חוגי. הגענו "למבשלה" - מבשלת בירה מקומית שם בהנחיית יורם רשף עבדנו על צילום פרסומי בדגש על תאורה טבעית ישירה וחשיבה יצירתית.

עם קבוצת הדוקו בהנחיית יובל טבול, קובי אוחיון ודורון אלטרץ הגענו אל השכונות, הנופים ההרריים והסיפורים מאחורי האנשים, משם נסענו למועדון הצלילה "דיפ סיאם" בהנחיית דורון אלטרץ ושאול הסטודנטים צללו למים והתנסו בצילום תת ימי ו- 360. הכרנו את אילת גם מתחת למים.

מעט מהווי מסע הצילום (צילום: עדי דאר)

שאבנו השראה מהרצאה מרתקת שהעביר לנו ארז באטוס על צלילה חופשית עם לוויתנים וצילום תת ימי.
את היום השלישי למסע הצילומי בעיר הדרומית סגרנו במצפה התת ימי, הסטודנטים יצאו לצלם תחת מחשבה שיווקית של בית העסק.

צילמנו הרבה, חווינו, צחקנו הכרנו את העיר וכמובן אחד את השני, אבל המסע שלנו לא נגמר בשלושה ימים של טיול.
בשיתוף פעולה מלא, עם עיריית אילת והגלריה לאמנות בעיר נקים ביחד בקרוב תערוכה על העיר הדרומית - הנופים, האנשים והסיפורים. עוד ליווה את המסע אהרן שגם הפיק אותו ביד רמה, ומזל רכזת החוג היקרה, וכמובן גם יהודית גואטה, ראשת החוג לתקשורת צילומית.

עד שנה הבאה, החוג לתקשורת צילומית, אילת 2021

מעט מעבודות הסטודנטים שהשתתפו במסע