הצעד הראשון בדרך להגשמת חלומות מתחיל כאן!

על המכללה   כל מה שקורה

קול קורא לתערוכת אונליין בגלריה עזריאלי - סיפורי בדים

06/04/2021

הגלריה ע"ש עזריאלי במכללה האקדמית הדסה שמחה להזמין יוצרים מתחומי העיצוב, הטקסטיל, הצילום והאמנות להגיש דימויים דיגיטליים אינטרקאטיביים סביב הנושא "סיפורי בדים". נשמח לקבל יצירות המיועדות למרחב האינטרנטי ועוסקות בעולמות התוכן של תחום הטקסטיל: עיצוב דוגמאות חוזרות, גזרות לתפירה, יצירות המתכתבות עם טכניקות רקמה, סריגה או אריגה, טכניקות צביעת בדים ועוד.

העבודות יוצגו במסגרת תערוכה קבוצתית שעתידה להיפתח בגלריה עזריאלי בתחילת יוני באוצרותה של טלי קיים, אוצרת הבית החדשה של הגלריה. התערוכה תעסוק במתח שבין הבד והבדיה מתוך תפיסת הטקסטיל ככלי הקושר בין תרבויות ודורות באמצעות סיפורים השזורים בו חומרית ועיצובית. התערוכה תתמקד בבד ככלי לכיסוי והסתרה, כפי שמעידה המילה בדיה וכן גם שמו הלועזי: Fabric, שנקשר עם המצאות וכזבים (Fabrications) לצד ייצור ותיעוש (Fabrica).

התערוכה עתידה להתקיים בשני מרחבים מקבילים: בחלל הפיזי של גלריה עזריאלי ברחוב הנביאים 37 בירושלים ובחלל וירטואלי, אתר שילווה את התערוכה ומיועד להוות נדבך והמשך לחווית הצפייה מרחוק. היצירות שיוצגו באתר מתבקשות לשים דגש על צפייה פעילה ולעודד אפשרות ליצור בהשראתה (diy).

אוצרת התערוכה: טלי קיים
*בחירת העבודות שמורה לאוצרת ותעשה על פי שיקול דעתה בלבד.

הצעות יתקבלו עד ה- 20.4.2021.

הגשת עבודות (גוגל פורמס)
שאלות ניתן לשלוח לכתובת: azrieligallery@gmail.com
אודות גלריה עזריאלי במכללה האקדמית הדסה