הצעד הראשון בדרך להגשמת חלומות מתחיל כאן!

על המכללה   כל מה שקורה

שתי עבודות של בוגרות החוג לעיצוב תעשייתי מכליל יוצגו בשבוע העיצוב בהונגריה

13/10/2021 | עיצוב תעשייתי מכליל, החוג ע"ש דן לעיצוב יצירתי למין האנושי

במסגרת שבוע העיצוב בהונגריה, נבחרו עבודותיהן של שתי הבוגרות המוכשרות שלנו עדי גפן ועמית ינקוביץ, מהחוג ע"ש דן לעיצוב יצירתי למין האנושי, להציג את הפרויקטים שלהן בתערוכה.

קצת על הפרויקטים הנבחרים

הפרויקט "פרסונה" של בוגרת החוג עדי גפן, עוסק בפלטפורמה להקניית כלים עבור המגזר הציבורי ליצירת שיתוף פעולה והנגשה תרבותית, במתודולוגית עיצוב משתף (CO-DESIGN) בהנחית פרופ' דינה שחר, מרצה בכירה בחוג לעיצוב תעשייתי מכליל.

הפרויקט השני הוא Medifirst של עמית ינקוביץ, אפליקציה להנגשת שירותי בריאות למבקשי מקלט, המתמקדת בגישור על פערים שפתיים ותרבותיים, ובמתן מענה בזמן חרום, בהנחית יפעת קינן גיא.

נושא התערוכה והסימפוזיון בהונגריה הוא על הצורך של ה"עיצוב החברתי" להמציא את עצמו מחדש, כתוצאה משינויים גלובליים המערערים את הנורמליות שלנו ולקדם פתרונות יצירתיים ע"י יציאה מאזור הנוחות שלו. ההרצאות יתמקדו בניסיונות לפרש מחדש את הקונספט "עיצוב חברתי" בעולם עתידי המשתנה.
הצטרפו לסימפוזיון הראשון של הרשת הבינלאומית הייחודית לעיצוב חברתי (SDN), שהוקמה ע"י האוניברסיטה לאמנות ועיצוב Moholy-Nagy University בשיתוף עם המכללה האקדמית הדסה (שהושקה בשנת 2020), שיועבר בשידור חי ב- YouTube.
פתיחת התערוכה והסימפוזיון תתקיים ב- 13 באוקטובר וההשתתפות אינה כרוכה בתשלום (אך יש להירשם מראש)

פרטים נוספים והרשמה לסימפוזיון
אתר עבודות הבוגרים של החוג לעיצוב תעשייתי מכליל
דף הבית של החוג לעיצוב תעשייתי מכליל - החוג ע"ש דן לעיצוב יצירתי למין האנושי