הצעד הראשון בדרך להגשמת חלומות מתחיל כאן!

ביה”ס הבינתחומי לחברה וקהילה |
ניהול ארגוני שירות M.A.

מטרות הלימודים וכיווני קריירה

הדגש על שירות הינו רלוונטי לכל ארגון מעצם הגדרתו הן במגזר הציבורי, הן במגזר העסקי והן בארגוני המגזר השלישי. זאת מתוך נתונים המצביעים על כך כי כ- 70% מהעסקים בישראל הם בתחום השירותים. על כן, אנו משערים כי ביקוש למנהלים מכווני-שירות ילך ויגבר בארץ בכלל.

אנו רואים בבוגרי תוכנית המוסמך בניהול ארגוני שירות מהמכללה האקדמית הדסה כבעלי השפעה על תפיסות ניהול ושירות ועל דור המנהלים הבא שצומח במשק. הייחודיות של התוכנית המוצעת הוא בדגש על תחום השירות כתחום ידע בינתחומי וחדשני שרלוונטי לכל סוג של ארגון, בכל מגזר ובכל תחום פעילות. בעידן בו תודעת הצרכנים הולכת וגוברת וישנם אמצעים טכנולוגיים להבעת מחאה אזרחית התמקדות בלמידת תחום השירות רלוונטית מתמיד.

בוגרי תכנית המוסמך בניהול ארגוני שירות שיוכשרו ככוח אדם ניהולי המתמחה בשירות יתרמו רבות לארגונים במשק הישראלי, לרווחת ציבור הלקוחות הישראלי ובעיקר למנשק ביניהם. בוגרי התכנית יוכלו להטמיע בארגונים עקרונות של שירותיות ואחריות כלפי הלקוחות ולקדם את תחום השירות במשק הישראלי.

מטרות התוכנית

  • הכרה לעומק וניתוח ארגוני שירות בישראל ובעולם באמצעות שיטות לימוד של חקר מקרה, סיורים והרצאות אורח 
  • למידת גישות תיאורטיות ויישומיות להעריך ולנהל מערכות שירות גלובליות וגלוקאליות 
  • למידת כלים יישומים לניהול מערכות כלכליות, אקולוגיות וחברתיות המשפיעות על העשייה הארגונית בכלל ועל יחידות השירות בפרט 
  • רכישת מיומנויות לשימוש במערכות מידע טכנולוגיות ושיטות לאיסוף, עיבוד נתונים 
  • חיזוק תכונות ניהוליות, כמו תכנון וחשיבה אסטרטגית, יצירתיות ויזמות, דרכי תקשורת והבעה 
  • העמקה במחקר יישומי בארגון שירות נתון באמצעות עבודת הגמר.

מטרת תוכנית מוסמך בניהול ארגוני שירות הינה לעצב את דמות בוגר/ת התכנית כאדם בעל מודעות שירותית אשר תקרין על כל תחומי הניהול בארגון. במסגרת לימודיו, הסטודנט ייחשף לדילמות ניהוליות בעולם המודרני והמאמץ הגלובלי להטמיע עקרונות רב תחומיים לפיתוח שירות. המגע עם דיסציפלינות שונות כמו כלכלה, מערכות מידע, קיימות וסביבה, אתיקה, חברה ואי שיוויון יחשוף את הסטודנט לעולמות תוכן חדשים. מגוון הנושאים הרחב אכן בא להציע לבוגר התוכנית ראיה רחבת אופקים הנוגעת בנושאים חדשניים אשר המנהל העתידי אמור להבין בהם.

אולי יעניין אותך גם...

   

לקבלת פרטים או תיאום פגישה 2292*
התקשר/י אלינו או מלא/י פרטים ונחזור אליך