ביה”ס הבינתחומי לחברה וקהילה |
ניהול ארגוני שירות M.A.
בואו לשנות את כללי המשחק בתפיסת השירות

סגל החוג

 •  
  פרוסט יוסף

  פרופ' פרוסט יוסף
  (M.D PROF)

  ראש החוג
  מרצה

  שעות קבלה:
  בתיאום מראש

  פרופ' יוסף פרוסט הוא פרופסור חבר במכללת הדסה וראש החוג לניהול ארגוני שירות. פרופ' פרוסט הוא רופא בהכשרתו ומשמש כיום כמנהל מחוז ירושלים של שירותי בריאות כללית. במסגרת תפקידו הוא מנהל למעלה מ-2,500 עובדים ו-500,000 לקוחות בתקציב של למעלה מ-500 מיליון דולר.

  פרופ' פרוסט מתמחה בכלכלת בריאות וניהול ומעורב בתהליכי תכנון ופיתוח של פרויקטים בתחום הבריאות בישראל כמו גם בעולם: בגואטמלה, מקסיקו, סין, פנמה, טורקמניסטן, אלבניה ואוזבקיסטאן. ב-25 השנים האחרונות, ניהל מרכזי רפואה ובריאות בישראל, כמו סגן מנהל בית החולים סורוקה, מנהל בית החולים קפלן והרצפלד, מנהל מחוז  צפון של שירותי בריאות כללית. השילוב בין ניהול מעשי של ארגון רפואי גדול וניהוג החוג לניהול ארגוני שירות תורם לחיבור המעשי בין הפרקטיקה הניהולית ללמידה האקדמית. 

 •  
  מזוז קרן

  ד"ר מזוז קרן
  (Ph.D.)

  ראשת התכנית לתואר שני

  ד"ר קרן מזוז היא ראש תכנית המוסמך בניהול ארגוני שירות. בשנת 2009, ד"ר מזוז סיימה את הדוקטורט במחלקה לאנתרופולוגיה-סוציולוגיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב והמשיכה ללימודי פוסט-דוקטורט באוניברסיטה העברית בירושלים. 

  בעלת ניסיון רב במחקר והוראה בתחומי העניין: גלובליזציה, גלוקאליזציה והגירת עבודה, אסטרטגיה ותכנון, פיתוח והערכת שירותים, ניהול מערכות ציבוריות, לימודי זקנה ושירותי טיפול. 

  ד"ר מזוז לימדה כעמיתת הוראה בבית הספר לרפואה בינלאומית באוניברסיטת בן גוריון בנגב. שימשה כיועצת ומתכננת אסטרטגית למשרד לאזרחים ותיקים, לעיריית תל אביב-יפו ולעיריית ירושלים להטמעת חדשנות בניהול מוניציפאלי, פיתוח והערכת שירותים, אימוץ והתאמה של מגמות גלובליות ותכניות בינלאומיות לעיר. בנוסף, חוקרת במעבדה ייחודית לפיתוח טכנולוגיות לגיל השלישי ויוזמות סטארט-אפ. 

 •  
  פסחוביץ' דורון

  פסחוביץ' דורון

  עוזר מנהלי לראש החוג

  שעות קבלה:
  א-ה 08:00-16:00
 •  
  רייס שלומי

  רייס שלומי

  רכז החוג

  שעות קבלה:
  ימים ב' + ד' (ימי הלימוד בחוג) בין השעות 11:00-19:00. וימים א'+ ג'+ ה בתיאום מראש
 •  
  חובר רלי

  חובר רלי

  רכזת החוג

  שעות קבלה:
  בתיאום מראש
 •  
  אביניר אוהלה

  ד"ר אביניר אוהלה
  (Ph.D.)

  מרצה

  שעות קבלה:
  בתיאום מראש
 •  
  בלנק טלי הדסה

  ד"ר בלנק טלי הדסה
  (Ph.D.)

  מרצה

  שעות קבלה:
  בתיאום מראש
 •  
  גרטנר מור יוסף איריס

  ד"ר גרטנר מור יוסף איריס

  מרצה

 •  
  ווינטראוב אליהו

  ד"ר ווינטראוב אליהו

  מרצה

  שעות קבלה:
  בתיאום מראש
 •  
  פרלמן אמוץ

  ד"ר פרלמן אמוץ

  מרצה

  ד"ר אמוץ פרלמן למד תואר ראשון, שני ושלישי במחלקה למדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון בנגב. במהלך לימודי הדוקטורט חקר למידת רצפים ואוטומטיות. במסגרת לימודי הפוסט דוקטורט במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת סוונסי (בריטניה) חקר מודלים ממוחשבים לחלוקת אובייקטים לקטגוריות ובדק מודל לסידור מוצרים בחנות כתנאי למציאתם המהירה. 

  בלימודיי פוסט דוקטורט נוספים במחלקה להנדסה אזרחית בטכניון בחיפה, חקר שימוש בסביבה מדומה וחקר את היכולת של מנהלי עבודה ועובדי בניין לזהות ולנהל סיכונים. בין היתר, עסק בהוראה והנחייה במחלקה לניהול באוניברסיטת בר אילן ובמסגרת זו חקר את איכות השירות של שירותי התחבורה ותיירות.  ד"ר פרלמן זכה בשבעה מענקי מחקר בפיקוחו כחוקר ראשי ובמסגרתם חקר את איכות השירות והיעילות של שירותי רווחה שונים הניתנים על ידי משרד הרווחה לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.  הצטרפותו של ד"ר פרלמן לסגל מרחיבה את האופי הרב תחומי של התוכנית בבחינת איכות השירות מנקודת המבט של הפסיכולוגיה הקוגניטיבית והחברתית.