מלא/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ללמוד אצלנו   גופים במכללה

מרכז המידע והייעוץ

יועצי מרכז המידע והייעוץ המתמחים בעולם האקדמיה ישמחו לתת לך מידע מפורט ולענות על כל שאלה כדי שתוכל לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך ולהתחיל את הדרך האקדמית באופן הטוב והמתאים ביותר לך.

מרכז מידע

נציגות מרכז המידע ישמחו למסור לך פרטים ראשוניים על תחום הלימוד המבוקש ולתאם לך פגישת ייעוץ עם יועץ הלימודים האקדמי.

לפרטים ו/או לתיאום פגישת ייעוץ עם יועץ לימודים מומחה חייג 2292* 

מרכז ייעוץ

המכללה האקדמית הדסה מתגאה בצוות ייעוץ מיומן ובעל ניסיון רב שנים.

יועצי הלימודים עברו הכשרות מקיפות על מנת שיוכלו ללוות את המועמדים ללימודים עד לסיום תהליך ההרשמה ולתת להם את כל הדרוש כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורם.

במהלך השנים האחרונות יועצי הלימודים קיימו אלפי פגישות ייעוץ למועמדים שהפכו לסטודנטים מרוצים ולבוגרים מוצלחים שהשתלבו בשוק העבודה בתפקידי מפתח בתחומי הבריאות, החברה, העיצוב וההייטק.

מעבר למידע המקיף על תנאי הקבלה, יועצי הלימודים מכירים את תכניות הלימוד באקדמיה ואת יתרונותיה של כל תוכנית, את אפשרויות התעסוקה, את ההבדלים בין תחומי הלימוד השונים והמוסדות השונים, וכמובן את כל תוכניות הסיוע של המכללה וכך הם מתאמים את תחום הלימוד הנכון ביותר בשבילך.

היועצים מחוברים לתעשייה, מעורבים במתרחש בשוק העבודה ומעודכנים בכל עת בשינויים המתרחשים, למשל, בשל ההתפתחות הטכנולוגית והיווצרות תפקידים חדשים. היועצים פיתחו יכולות בין-אישיות מתקדמות ויוכלו להתאים לך את תחום הלימודים הטוב ביותר עבורך על סמך הכרת הרקע שלך ותחומי העניין שלך.

מועמדים לאחר פגישת ייעוץ מוזמנים לפנות ליועצי הלימודים האישיים שלהם:

מיכאל נחמני, יועץ לימודים: 02-6291301
יאיר עמיאל, יועץ לימודים: 02-6291304
גילי פרידמן-אלחרר, יועצת לימודים: 02-6291329
שיפאא עוויס, יועצת לימודים לחברה הערבית: 02-6291326

שעות פעילות מרכז המידע והייעוץ

ימים א' עד ה' בין השעות 09:00 עד 20:00

מרכז המידע והייעוץ