הצעד הראשון בדרך להגשמת חלומות מתחיל כאן!

ביה”ס הבינתחומי לחברה וקהילה |
תקשורת צילומית

מטרות לימודים וכיווני קריירה תקשורת צילומית

התוכנית בחוג לתקשורת צילומית מיועדת להכשיר אנשי מקצוע בתחומי היישומים החזותיים בעלי ראיה חברתית – תרבותית רחבה ולהתמחות בתחומי היצירה והעיבוד והשינוע של הדימוי החזותי באמצעי התקשורת, התוכן והאפליקציות השונים.

מסלולי התמחות

הסטודנטים יוכלו להתמחות במסלול אחד מתוך שניים:

  • מסלול פרסומי: במסגרת מסלול זה יתנסו הסטודנטים בעבודה מעשית באולפן (סטודיו) בהנחיית צלמי תעשייה בולטים, ביניהם רון קדמי (צילום אופנה) רון שי Snow (וידאו קליפ) ויסמין ואריה (צילום מזון). כמו כן,הסטודנטים יתנסו בהפקת וידאו קליפ עם בנג'י כהן ובתחום החשיבה השיווקית ופרויקטים בשיתוף עם גורמי חוץ בהנחיית יורם רשף.
  • מסלול תיעודי: במסגרת מסלול זה יתנסו הסטודנטים בפרויקטים תיעודיים בסטילס עם רלי אברהמי, ובוידאו תיעודי: צילום דיוקן מגזיני, עריכת כתבות חדשותיות עם איציק לרנר

הסטודנטים ירכשו בקיאות ומיומנות בעבודה מעשית המבוססת על מערכות התקשורת הצילום והשיווק הקיימות, ומתוך הבנה ומודעות לחשיבות התקשורת בחברה. הסטודנט ייחשף גם להקשרים האתיים של ייצוג הפרט בחברה ובמרחב הציבורי ויינתנו לו כלים לעידוד פיתוח היצירתיות המקצועית והאישית.

בוגרי החוג ללימודי תקשורת צילומית משתלבים בצילום יישומי בסטילס ובווידאו בתחומי הפרסום, התעשייה, המזון והאופנה; בצילום עיתונות, באולפני הפקת מולטימדיה, בבניית אתרי אינטרנט ועוד. רבים ממשיכים ללימודי תארים מתקדמים בצילום, באמנות ובתקשורת באוניברסיטאות בארץ ובעולם.

בואו לראות מה הבוגרים שלנו עושים היום! קראו סיפורי בוגרים של החוג לתקשורת צילומית

 

הבוגרים שלנו

   

לקבלת פרטים או תיאום פגישה 2292*
התקשר/י אלינו או מלא/י פרטים ונחזור אליך